واکنش نتانیاهو به سخنان روحانی

به گزارش خمین حزب الله،بنیامین نتیانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به سخنان حجت‌الاسلام حسن روحانی در شصت و هشتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد واکنش نشان داد.

بنیامین نتانیاهو در این خصوص گفت: همان‌طور که انتظار می‌رفت سخنان رئیس جمهور ایران عیب‌جویانه و پر از ریاکاری بود.

وی افزود: رئیس جمهور ایران در حالی درباره حقوق بشر سخن می‌گوید که نیروهای ایران در قتل عام شهروندان بی‌گناه در سوریه دست دارند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به سخنانی از رئیس جمهور ایران که از ترور دانشمندان هسته‌ای ایران به دست «جنایتکاران» انتقاد کرده بود گفت: «روحانی در حالی تروریسم را محکوم کرد که رژیم ایران در دهها کشور در سرتاسر جهان مرتکب تروریسم است.»

وی همچنین درباره سخنانی از رئیس جمهور ایران که برنامه هسته‌ای ایران را به صراحت در راستای اهداف صلح‌آمیز خواند گفت: «ایران از لحاظ نفت یکی از ثروتمندترین کشورها است و برای تولید برق روی موشک‌های بالیستیک و تأسیسات هسته‌ای سرمایه‌گذاری نمی‌کند.»  

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین ادعا کرد در سخنان رئیس جمهوری ایران هیچ پیشنهاد واقعی برای متوقف کردن برنامه هسته‌ای یا تعهدی برای پایبندی به قطعنامه‌های شورای امنیت مشاهده نمی‌شد.

پاسخ خمین حزب الله:

ما فرزندان خمینی کبیر هستیم که برای هرچه زودتر نابودیت لحظه شماری می کنیم..منتظر ما باش ... عددی نیستی کوچلو !!!تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم..