واکنش سرلشکر سلیمانی به اظهارات اوباما

 فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران به نطق اوباما در سازمان ملل درباره ایران واکنش نشان داد.

به گزارش خمین حزب الله به نقل از رجانیوز، سرلشکر قاسم سلیمانی در پاسخ به سخنان اوباما در مورد اینکه به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی نیستیم، گفت: ضلع مهم تلاش شما تا به امروز برای مقابله با جمهوری اسلامی بوده است، اینکه می‌گویید به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی نیستیم، این سخن اظهار لطف نیست بلکه اعلام ناتوانی است، شما نتوانسته و نمی‌توانید در پی براندازی نظام جمهوری اسلامی برآیید.

سرلشگر سلیمانی در ادامه گفته است: آمریکا در ۳۵ سال گذشته ناجوانمردانه‌ترین و بدترین اقدامات را علیه نظام جمهوری اسلامی انجام داده است که این سابقه در ذهن ملت باقی می‌ماند. شما حتی برای خرید دارو توسط ملت ایران محدودیت قائل می‌شوید.

فرمانده نیروی قدس سپاه همچنین گفت اینکه گفته می شود در فکر براندازی نظام نیستند وقتی قابل قبول است که آثار این حرف اوباما از سیاست آمریکا محو شود.

البته حضرت امام خامنه ای در اول فروردین 91 تاکید کردند که " ما نگران این نیستیم كه شما قصد تغییر نظام اسلامی را داشته باشید یا نداشته باشید، كه حالا هی اصرار میكنید كه ما این قصد را نداریم. آن روزی هم كه شما قصد تغییر نظام اسلامی را داشتید و این را بصراحت اعلام كردید، هیچ كاری نتوانستید انجام دهید، بعد از این هم نخواهید توانست انجام دهید."